Arama
Kategoriler
  Menu Kapat

  Leke Çıkarıcı & Koruyucu

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına
  Domestos Leke Çıkarıcı 1000 Ml resmi

  Domestos Leke Çıkarıcı 1000 Ml

  Domestos’tan Hijyenik Leke çıkarıcı ile çamaşırlarınızda lekelere son!
  Tüm Renkler İçin Hijyenik Leke Çıkarıcı 1 lt güçlü bir çamaşır leke çıkarıcıdır. Tüm renkliler için geliştirilmiş özel formülü ve yoğun kıvamı sayesinde çamaşırlarınızda hijyen sağlar. İnatçı ve zorlu lekelerden ilk yıkamada Domestos Leke Çıkarıcı ile kolayca kurtulabilirsiniz.

  ₺ 151,75
  Domestos Leke Çıkarıcı 2000 Ml resmi

  Domestos Leke Çıkarıcı 2000 Ml

  Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı Tüm Renkler 2 Lt

  Domestos’tan giysilerin derinliklerindeki lekelere hijyenik darbe!

  Üzerimize dökülen yemek, kahve, boya gibi unsurlar ya da terimiz, giysilerimizde lekelere neden olur. Türü ve kaynağı ne olursa olsun, hemen her leke zorludur. Daha da önemlisi lekeler, bakterilerin büyümesi ve çoğalması için mükemmel bir ortam oluşturur.

  Bilimsel araştırmalar kurumuş lekelerde on binlerce bakteri ürediğini göstermektedir. Renkli, açık renkli ve beyaz çamaşırlar için özel olarak geliştirilen Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı, kurumuş lekelerin ve giysilerin derinliklerine işler; lekeler üzerinde oluşan on binlerce bakteriyi de öldürerek çamaşırlarda maksimum temizlik ve hijyen sağlar. Üstelik bunu yaparken giysilerin renklerini korur, çamaşırları yıpratmaz. Sıvı ve toz çeşitleriyle beyaz ve renkli tüm çamaşırlara kolay ve rahat uygulanır.

  ₺ 241,95
  Finish Jel 1100gr resmi
  K2r Çamaşır Makinesi Temizleyici resmi